Träningstider 2017

Dags för träning!

  • Alla grupper börjar höstträning vecka 33 och slutar vecka 37.
  • Jämna veckor är det samling på driving-rangen och ojämna veckor på närspelsområdet vid hål 17. Om du är osäker på var träningsområderna är, kom in i receptionen så får du hjälp!

Juniorer med Stora Träningskortet har spel på fredag eller söndag. Efter juniorens namn i listan nedan framgår vilken dag som gäller.

  • Fredagsspel drop in mellan 15.00-16.30. Datum: 11/8, 25/8, 1/9, 8/9, 22/9.
  • Söndagsspel drop in mellan 16.00-17.30. Datum: 13/8, 27/8, 3/9, 10/9, 24/9.

 

Antalet assistenter i grupperna anpassas efter gruppernas storlek. Observera att listorna nedan är från vårens grupper, små ändringar kan ha gjorts.

Frågor? Ring Eric Öster på telefon 0708-580223.

Måndag 15.30-16.30  
Clausen Anton fre
Hernqvist Johan fre
Jansson Anton fre
Karlsson Ny August fre
Andersson Ludvig  
Magnusson Vincent fre
Sagen William fre
Langley William  
Zachrisson Victor  
Måndag 16.30-17.30  
Andersson Andreas fre
Berglund Henry fre
Edström Hugo fre
Hamilton Hugo fre
Kjellberg-Elm Clara fre
Prahl Else fre
Senelius Harry fre
Sohlberg Melvin fre
Steffensen Alicia fre
Steffensen Fabian fre
Söderberg Philip fre
Söderbom Samuel  
Tolf Daniel fre
Herberts Tyra  
Måndag 17.30-18.30  
Bengtsson Ludvig  
Bendz Fred sön
Cardell Fabian sön
Renström Liam sön
Stener Gustav sön
Zachrisson Oliver sön
Nord Milton  
Måndag 18.30-19.30  
Ahlström Oscar  
Baatz David  
Bengtsson Valdemar  
Albrektsson Fabian fre
Elieson Filip fre
Reckman Joel fre
Garfvé Oliver  
Troedsson Isak  
Måndag 19.30-20.30  
Albrektsson Blanca sön
Backman Ida sön
Deurloo Sascha fre
Rehn Maria sön
Robertsson Wilma sön
Romberg Isabelle sön
Hörnström Olivia  
Tolf Amelie  
Zachrisson Klara  
Zachrisson Tilda  
Onsdag 15.30-16.30  
Andersson Julius fre
Axgren Viggo fre
Billkrantz Leo fre
Hagert Hampus fre
Liedberg Jesper fre
Robertsson Tim fre
Onsdag 16.30-17.30  
Ekblad Ellie  
Ekblad Selma  
Herlitz Alice  
Bengtsson Esther sön
Bengtsson Rebecca sön
Rosengren Klara sön
Winterquist Ida sön
Langley Felicia  
Lind Nina  
Onsdag 17.30-18.30  
Bengtsson Filippa  
Arvidsson Ida sön
Backman Astrid sön
Jansson Nora sön
Liedberg Josefin sön
Normén Elin sön
Sundgren Iris sön
Wimmerstedt Sofia sön
Onsdag 18.30-19.30  
Björnesjö Elliot  
Ekström Arvid  
Holmström Henry  
Bäckehorn Bozic Hugo sön
Persson Kalle  
Winsell Noel  
Onsdag 19.30-20.30  
Essunger Axel  
Björk Maximilian fre
Dahlberg Carl-Johan fre
Davin Joel fre
Melander Douglas fre
Ultmann Otto fre
Zachrisson Wilmer fre
Nordfors Emma  
Nordström Erik  
Rehn Johan  
Webrant Viggo  
Torsdag 15.30-16.30  
Alsin Sigrid  
Antonsson Tilda  
Blohm Olivia  
Hedlund Nathalie  
Hultgren Emma  
Lindqvist Leonor  
Bragée Estelle sön
Coster Ingrid sön
Ingemarson Stella sön
Schleifstein Emilia  
Sohlberg Isabelle  
Wellstam Astrid  
Widestadh Ella  
Torsdag 16.30-17.30  
Johnsén Lundin Olivia  
Andreason Julia sön
Elieson Alice sön
Forss Ella sön
Garfvé Isabelle sön
Kjellberg-Elm Emmie sön
Lundgren Isabelle sön
Nergård Lisa fre
Persson Esther sön
Schleifstein Hannah sön
Staaf Nathalie sön
Torsdag 17.30-18.30  
Hörnström Clara  
Berndtson Ella fre
Dyhre Sofia fre
Forss Lisa fre
Gullman Lisa fre
Langenius Lisa fre
Rosander Ellen fre
Torsdag 18.30-19.30  
Angervall Anton sön
Gedda Axel sön
Gross Rasmus sön
Hansson Elvin sön
Nielsen Julius sön
Nilsson David sön
Romberg Jacob sön
Sahlback Oskar sön
Svahn Erik sön
West Harald sön
Widborn Sixten sön
Torsdag 19.30-20.30  
Bille Jakob  
Bowall-Stranne Kevin  
Möller Gustav  
Söderbom Max  
Langenius Felix fre
Löfgren Axel fre
Löfgren Erik fre
Meethz Lucas fre
Prahl Oscar fre
Wümer Christoffer  
Sjöbäck Isac fre
Svahn Calle fre
Xie Charlie fre